产品货号:
Z26888
中文名称:
SH3PXD2A抗体
英文名称:
Anti-SH3PXD2A Antibody
产品规格:
100μl
发货周期:
1~3天
产品价格:
询价
| 抗体名称 | Anti-SH3PXD2A Antibody |
| 指标别名 | Adapter protein TKS5;FISH;KIAA0418;SH3 and PX domains 2A;SH3 multiple domains protein 1;SH3MD1;SH3PXD2A;TKS5 |
| 克隆性 | Polyclonal |
| 检验物种 | human,mouse |
| 应用范围 | IHC,ELISA |
| 基因名称 | SH3PXD2A |
| 抗体来源 | Rabbit |
| 抗体类型 | IgG |
| 免疫原 | Synthesized peptide derived from human Fish. |
| 计算分子量 | 125KD |
| 成分 | Liquid in PBS containing 50% glycerol,0.5% BSA and 0.02% sodium azide. |
| 纯化方式 | The antibody was affinity-purified from rabbit antiserum by affinity-chromatography using epitope-specific immunogen. |
| 浓度 | 1mg/mL |
| 产品形态 | 溶液 |
| 保存条件 | -20℃可保存1年,短期保存或频繁使用请置于4℃,可保存一个月,避免反复冻融。 |
| Uniprot ID | Q5TCZ1 |
| 基因名全称 | SH3 and PX domain-containing protein 2A |
| 蛋白名全称 | SH3 and PX domain-containing protein 2A |
| 推荐稀释比 | IHC 1:100~1:300 ELISA 1:5000 |
相关搜索:SH3PXD2A抗体,SH3PXD2A多抗,Anti-SH3PXD2A Antibody
