产品货号:
Z26591
中文名称:
SH2D2A抗体
英文名称:
Anti-SH2D2A Antibody
产品规格:
100μl
发货周期:
1~3天
产品价格:
询价
| 抗体名称 | Anti-SH2D2A Antibody |
| 指标别名 | SH2 domain-containing protein 2A;SH2 domain-containing adapter protein;T cell-specific adapter protein;TSAd;VEGF receptor-associated protein;SH2D2A;SCAP;TSAD;VRAP |
| 克隆性 | Polyclonal |
| 检验物种 | human |
| 应用范围 | WB,IHC |
| 基因名称 | SH2D2A |
| 抗体来源 | Rabbit |
| 抗体类型 | IgG |
| 计算分子量 | 43kDa |
| 成分 | Rabbit IgG,1mg/mL in PBS with 0.02% sodium azide,50% glycerol,pH7.2 |
| 纯化方式 | The antibody was affinity-purified from rabbit antiserum by affinity-chromatography using epitope-specific immunogen and the purity is> 95% (by SDS-PAGE). |
| 产品形态 | 溶液 |
| 保存条件 | -20℃可保存1年,短期保存或频繁使用请置于4℃,可保存一个月,避免反复冻融。 |
| Uniprot ID | Q9NP31 |
| 基因名全称 | SH2 domain-containing protein 2A |
| 蛋白名全称 | SH2 domain-containing protein 2A |
| 推荐稀释比 | WB:1:500~1:1000 IHC:1:50~1:200 |
相关搜索:SH2D2A抗体,SH2D2A多抗,Anti-SH2D2A Antibody
